Portfolio

Właściwie nic nie świadczy lepiej o twórcy, jak ukazanie jego dzieł i realizacji, dlatego zapraszamy odwiedzających nas Gości do przejrzenia naszego portfolio. Zadbaliśmy o to, aby przedstawić w nim szeroki zakres świadczonych przez nas usług, jak również nasze możliwości i umiejętności.

Każda przedstawiona realizacja od początku do końca była wykonywana przez nas, co z kolei świadczy o naszych wszechstronnych umiejętnościach. Jednocześnie przy każdym projekcie zamieściliśmy krótki opis wykorzystanych technik, materiałów, jak również sam sposób wykonania.

Poniższe portfolio zawiera usługi realizowane zarówno we wnętrzach prywatnych, komercyjnych, jak i na zewnątrz budynków. Są one wykonane według różnych technik oraz przy użyciu wielu narzędzi – aerografów, markerów czy pędzli.

Oczywiście w zbiorze naszych realizacji nie mogło zabraknąć usług wykonywanych przy wykorzystaniu kilku technik dekoracyjnych. Ich łączenie zapewnia niezwykle atrakcyjne wizualnie efekty, które z pewnością zwrócą uwagę każdego.

Jeśli jesteś zainteresowany konkretną usługą, skorzystaj z poniższych filtrów, umożliwiających wskazanie poszczególnych technik.

Być może to portfolio pomoże Ci podjąć decyzję w zakresie wyboru najlepszej techniki czy firmy realizującej zamówienia na malowanie artystyczne wnętrz, murale czy motywy świecące w ciemności.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości śmiało zgłoś się do nas. Chętnie udzielimy wszystkich niezbędnych informacji, które pomogą Ci stworzyć wymarzone wnętrze czy mural.

Wszystkie
Malarstwo UV
Malowanie artystyczne wnętrz
Murale
Pokój dziecka
Tynki dekoracyjne

© 2019 SztukWizja.pl

Sylwester Łaskawski ul. Słowackiego 3/9 38-200 Jasło, woj. podkarpackie
Tel.:+48 604 223 452, E-mail: info@sztukwizja.pl NIP: 6852131316