Postawa artystyczna jest postawą wolności, w tym sensie, że szuka się w niej wypowiedzenia tego, co w nas jest najbardziej indywidualne i spontaniczne, a tym samym zrzucenie z siebie uwierających masek i więzów.

cyt: Antoni Kępiński

O mnie

Moja przygoda z malowaniem zaczęła się blisko 20 lat temu. Pierwsze koty za płoty były w formie graffiti. W kolejnym etapie było poznawanie magii aerografu. Na ten moment maluję głównie pistoletami natryskowymi oraz aerografem, w grę wchodzą również pędzle, markery, autorskie projekty, przy których wykorzystuję różnego rodzaju tynki dekoracyjne.

Wykonywane przeze mnie realizacje obejmują najczęściej dekoracyjne malowanie natryskowe wnętrz, szczególnie pokoi dziecięcych. Świetnie wychodzą mi również różnego rodzaju murale, łączące różne techniki. Proponuję swoim klientom także oryginalne dekoracje na ścianę, które uzupełnią całą aranżację wnętrza.

Poprzez wieloletnie dochodzenie do coraz większych postępów, pozwala nam to przy współpracy z projektantami zadowolić każdego klienta różnorodnością wykonywanych usług. Przed wykonaniem realizacji wspieramy się projektem graficznym wcześniej przygotowanym przy współpracy z inwestorem.

 

© 2019 SztukWizja.pl

Sylwester Łaskawski ul. Słowackiego 3/9 38-200 Jasło, woj. podkarpackie
Tel.:+48 604 223 452, E-mail: info@sztukwizja.pl NIP: 6852131316